درباره جالباسی

امروزه اینترنت تقریبا تمام ابعاد زندگی ما را در برگرفته است. بخش عمده ای از خریدهای ما از طریق اینترنت انجام می شود. یکی از مهم ترین خرید های شخصی که همه ما هر روز کم و بیش با آن درگیر هستیم خرید لباس است. خریدی که برای انجام آن ساعت ها راه میرویم و در ترافیک می مانیم. بازهم نمی توانیم از تمام بازار با خبر شویم و سرگشته یکی از مدل ها را به اجبار انتخاب می کنیم. جالباسی با پشتوانه تیمی مجرب و متشکل از متخصصین حوزه مد و فشن راه حلی فوق العاده ارائه کرده است. راه حلی که شما دیگر نیازی به ساعت ها گشت و گذار در خیابان ندارید و با گوشی تلفن همراهتان می توانید در هر زمان از بهترین لباس ها و مدل های موجود باخبر شوید و خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

چرا جالباسی؟

جالباسی به منظور ساده سازی خرید لباس برای شما طراحی گردیده،به این صورت که به شما اطلاعات دقیقی از محصول مد نظر داده و با نمایش عکس های آن محصول شما را قادر به انتخابی مطابق با سلیقه و نیازتان می سازد. از این رو شما مزایای خرید اینترنتی را در کنار لذت خرید سنتی تجربه خواهید کرد.

  • اصالت برند کالا
  • قیمت مناسب
  • تحویل روزانه در مشهد
  • خدمات پس ار فروش

تغییرات فروشگاه ما در طول تاریخ

بهار 96

مشکل شناسایی شد! مشکل در تنوع کالایی و جغرافیایی بسیار زیاد بازار پوشاک مشهد بود. پس به دنبال راهی برای کوتاه کردن مسیر و آسانتر شدن خرید گشتیم. از طرفی بسیاری از تولید کنندگان داخلی و هنرمندان ایرانی متحمل هزینه های سنگین برای عرضه و فروش محصولاتشان می شدند. پس به دنبال راهی برای حل تمام این مشکلات گشتیم و به جالباسی رسیدیم.

تابستان 1396

تحقیقات بازار بسیاری انجام شد. اطلاعات فروشگاه های سطح شهر مشهد را یک به یک جمع آوری و مرتب کردیم. برای پارک علم و فناوری خراسان رضوی طرح خودمان را ارسال کردیم. پرسشنامه های بسیاری به منظور ایجاد طرح تجاری جالباسی توزیع و جمع آوری شد.

پاییز 1396

از طرح تجاری در پارک علم و فناوری خراسان رضوی دفاع کردیم. دانش فنی تیم با رفتن دوره های تخصصی تقویت شد. نمونه اولیه سایت را ایجاد کردیم. اما با آنچه میخواستیم تفاوت بسیار داشت.

زمستان 1396

جالباسی در پارک علم و فناوری مورد قبول داوران قرار گرفت. با بالاتر رفتن سطح دانش تیم، جالباسی سرعت بیشتری گرفت. پس شبانه روزی کار کردیم.

بهار 97

سایتی که با زحمت های فراوان ایجاد شده بود را به یکباره کنار گذاشتیم. در پارک علم و فناوری ساکن شدیم. طرح تجاری را بازنگری کردیم و سایتی متناسب با طرح جدید طراحی کردیم.

تابستان 1397

گروه همچنان مشغول بهبود سایت و ارایه خدمات است.

اعضای تیم ما

رضا عبداله نام

مدیر عامل

مهدی زارعی

مدیریت امور انفورماتیک

پوریا عبداللهی

امور مالی و اپلیکیشن

الیاس علی پور

بازاریابی و مدیریت شبکه های اجتماعی

دسته بندی فروشگاه