جالباسی با هدف راحتی و رضایت خاطر شما مشتریان گرامی همیشه بدنبال روش هایی برای اطمینان بیشتر از خرید اینترنتی می باشد. یکی از این راه ها ایجاد شرایطی برای بازگرداندن لباس های احیانا پاره، کثیف و یا حتی متفاوت از سفارش درخواستی است. در مرحله اول جالباسی با استفاده از تیم قوی خود در بخش های سفارش گیری و کنترل کیفیت سعی می کنه تا مشکلات مربوط به محصول مورد نظر در کمترین حالت ممکن باشه و هیچ نارضایتی از طرف مشتریان بوجود نیاد، اما اگر لباس یا زیور آلات مورد نظر پاره، خراش خورده، کثیف و یا حتی متفاوت با سفارش باشد، میشه به راحتی در فرم کالاهای مرجوعی در صفحه ” تماس با ما ” درخواست خود را همراه با شماره سفارش ارسال کنید و یا با شماره تلفن 05138849956 تماس بگیرید تا مسئولان خدمات پس از فروش در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ دهند و کالا مرجوع شود. برای راحتی بیشتر بهتر است ابتدا از قسمت مشکل دار لباس خود عکس بگیرید و برای مسئولان ما بفرستید تا رویه انجام کار سریعتر انجام شود. لطفا توجه شود که قبل از ارسال لباس ها حتما با پشتیبان تماس بگیرید تا به مشکل برنخورید. ضمنا کالای مرجوعی را با پست پیشتاز واسمون بفرستید و در قبال رسید شرکت پست، هزینه های مربوط به حمل کالا نیز به شما پرداخت میشه تا رضایت کامل شما مشتریان محترم جلب بشه؛ چنانچه اشانتیون یا هدیه ای با خرید کالا واستون ارسال شده، آن هدیه نیز همراه با کالا بازگردانده شود. نکته آخر اینکه تا قبل از 24 ساعت بعد از دریافت لباس یا زیور آلات مشکل دار حتما با مسئولین تماس بگیرید و پلمپ کالا، بسته بندی، مارک و الصاقات تحت هیچ شرایطی پاره و یا از رو لباس کنده نشه، لباس و کفش ها هم در حد تست پرو بشه، بوی عطر یا بوی بدن نگرفته باشند و از اتو کشیدن و چند بار پوشیدن جلوگیری کنید، چونکه کفش های خاکی و یا لباس های اتو کشیده شده، چند بار پوشیده شده و یا اینکه بعد از 24 ساعت اطلاع رسانی شده تحویل گرفته نمی شوند.

شرایط تعویض کالا

چنانچه تا قبل از یک هفته از دریافت کالا قصد تعویض محصول رو به هر دلیلی داشتید، این کار نیز شدنی است. کافیه فرم کالاهای تعویضی را در صفحه “تماس با ما” تکمیل کرده و یا با شماره 05138849956 تماس بگیرید. شماره سفارش همراه با درخواست خودتونو برای مسئولان خدمات پس از فروش جالباسی عنوان کرده، در صورت نیاز عکس از محصول نیز ارسال کنید. چنانچه تقاضای شما مورد قبول واقع شد میتونید کالای دیگر از جالباسی بخرید. ابتدا کالای تعویضی را با هماهنگی مسئولین عودت فرمایید و فیش ارسال کالا را بفرستید، چنانچه محصول دچار آسیب دیدگی، پارگی، تن پوش بیش از حد، اتو زدگی، بوی بدن یا بوی عطر، باز شدن پلمپ و یا کنده شدن مارک های روی محصول و بسته بندی خراب نباشد، مبلغ کالا به حسابتون شارژ میشه و شما میتونید محصول جدیدی را انتخاب کنید. اگر مبلغ کالای جدید بیشتر از کالای قبلی بود که هزینه اضافه آن پرداخت میشه و اگر کالای جدید ارزانتر از کالای تعویضی بود مبلغ اضافیو به حسابتون واریز میکنیم. سپس محصول جدید خدمت شما ارسال می شود. در این حالت هزینه های پست و ارسال کالا بر عهده مشتری است. راستی؛ به احترام حقوق استفاده مصرف کنندگان از محصولات حساس، کلیه کالاهای حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، محصولات مراقبت از پوست و صورت، لباس های کودک و نوزاد، مایو و انواع لباس های زیر مردانه و زنانه مشمول این قانون نمی شوند و تحت هیچ شرایطی قابل ارجاع نیستند.

منتظر نظرهای گرم و صمیمی شما همراهان محترم جالباسی هستیم تا بتونیم بهترین خدمات را در راستای حقوق مصرف کنندگان در حوزه خرید اینترنتی داشته باشیم و بالاترین سطح اطمینان را درخرید انواع پوشاک، زیور آلات و محصولات مربوطه داشته باشیم.

دسته بندی فروشگاه